Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Запрошуємо представників українського ринку інновацій, стартап-середовища, винахідників, інноваторів України та усіх зацікавлених до участі у регіональній зустрічі – мітапі – з польськими інвесторами, яка відбудеться в рамках проекту «Польсько-Український Міст Стартапів» (Polish-Ukrainian Startup Bridge)

                                                              

Прагнемо запросити представників українського ринку інновацій, стартап-середовища, винахідників, інноваторів України та усіх зацікавлених до участі у регіональній зустрічі – мітапі – з польськими інвесторами, яка відбудеться в рамках проекту «Польсько-Український Міст Стартапів» (Polish-Ukrainian Startup Bridge) у місті Львів у приміщенні Креативного простору «Територія Коворкінг» (вул. Княгині Ольги, 114, м. Львів)  23 травня 2019 року (17:00 – 22:00 год.).

 «Польсько-Український Міст Стартапів» – це унікальна ініціатива польського Міністерства Інвестицій і Розвитку, а також особисто Міністра Інвестицій і Розвитку п. Єжи Квєціньського, спрямована на зміцнення співпраці між польською та українською стартап-екосистемами та розширення польсько-української співпраці у сфері інноваційної економіки та інвестицій.

Цей проект є хронологічним продовженням конкурсу українських стартапів «KYIV TECH HUB» та присвячених йому конференцій «Kyiv Tech Hub 2017» та «Kyiv Tech Hub 2018».

В рамках «Польсько-Українського Мосту Стартапів» з вересня 2018 року до кінця листопада 2020 оператор проекту – польська «Фундація Фонд Співпраці» –  планує організувати більш ніж 15 регіональних зустрічей у містах України, зустрітись з більш ніж 300 українськими інноваційними проектами, провести менторські сесії для більш ніж 70 проектів, а також запросити до України більше ніж 30 польських інвесторів.

Регіональний мітап у м. Львів 23 травня 2019 року, у якому візьмуть участь представники польських інституцій, що підтримують інноваційні проекти (Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі, польського Національного Центру Досліджень і Розвитку, Польського Фонду Розвитку), венчурні фонди, представники польського бізнесу та польського стартап-середовища, буде чудовим приводом більше дізнатися про приватні та напів приватні інвестиційні можливості, про ґранти, що надаються Євросоюзом, а також про те, як налагодити успішне партнерство у Польщі.

Українські стартапери матимуть можливість презентувати свої проекти та отримати цінні коментарі від представників інвестиційних фондів, а також поспілкуватися з польськими інвесторами у невимушеній обстановці під час нетворкінгової частини мітапу. Це допоможе створити міжнародну платформу для вільного спілкування представників мікро- та малого бізнесу, що спираються на нові технологічні рішення.

Тридцять проектів, які проявлять себе найкраще під час регіональних мітапів та менторських сесій, матимуть змогу презентувати свої проекти під час фінальної конференції «KYIV TECH HUB 2019» перед близько тридцятьома польськими інвестиційними фондами, і змагатись за нагороду найкращого стартапу 2019 року.

Крім того, українські стартапери матимуть можливість особисто поспілкуватися у форматі «one-2-one» з представниками польських фондів та польськими інвесторами, які шукають перспективні інноваційні проекти в Україні для інвестування.

Усі бажаючі можуть також взяти участь у мітапі у якості гостя. Для участі просимо зареєструватися за посиланням:

 https://www.facebook.com/events/818653621848873/

Більш детальна інформація про регіональний мітап у м. Львів 23 травня 2019 р. та программа заходу знаходиться за посиланням:

http://www.startupbridge.eu/uk/meetup-ua/%D0%BB%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2/

 

Участь у мітапі безкоштовна.

 

Репортаж про мітап, який відбувся у м. Вінниця 21 березня 2019 року:

https://www.youtube.com/watch?v=qkEP1JSJDfY