Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Проект наказу "Про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових та негабаритних відходів по ДП Фірма «Альтфатер Тернопіль» "

НАКАЗ

 

Від                         2018    р.                                                                                 №

 

Про встановлення тарифів на послуги

з вивезення побутових та негабаритних відходів

по ДП Фірма «Альтфатер Тернопіль»

 

Розглянувши подані  ДП Фірма «Альтфатер Тернопіль», розрахунки, які розроблені  на основі  «Порядку формування тарифів  на  послуги з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» (із змінами),  з  метою забезпечення відшкодування економічно обґрунтованих витрат, керуючись  Законом України «Про житлово-комунальні послуги», рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 15 березня 2017 р. № 161 «Про врегулювання питання встановлення, коригування тарифів на житлово-комунальні послуги» та рішенням тарифної комісії від 27 березня 2017 р..

НАКАЗУЮ

  1. Затвердити тариф на послуги з вивезення побутових та негабаритних відходів по  ДП Фірма «Альтфатер Тернопіль»  в розмірі:
  • для населення без ПДВ 61,50 грн за 1 куб.м.
  • для інших споживачів без ПДВ 69,49 грн за 1 куб.м.
  1. Наказ № 21 від 28.03.2017 р., вважати таким, що втратив чинність.
  2. Наказ набирає чинності з листопада місяця   2018 року
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                                               О. Соколовський

Повний проект наказу можна завантажити ТУТ