Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Форма для подання за попередні періоди звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску

Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області повідомляє,що  наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 №511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності 01.08.2018 (далі – Наказ №511), внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435 «Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ №435).

Відповідно до п. 3 розд. V Наказу №435 (у редакції Наказу №511) якщо страхувальником не подавався звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) за попередній звітний період (періоди), у поточному звітному місяці не допускається відображення сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування застрахованим особам за попередній звітний період (періоди). У такому випадку страхувальник зобов’язаний подати Звіт за поточний звітний період та за потреби окремо за попередній період (періоди).

Звіт за попередній звітний період (періоди) до 2016 року, який не подавався, подається страхувальниками до органу доходів і зборів за формою, що діяла з 01 травня 2015 року. Такий Звіт подається лише один раз за один звітний період.

Таким чином, страхувальники (у тому числі фізичні особи – підприємці та особи, що провадять незалежну професійну діяльність, які не використовують найману працю) подають Звіти, що не подавалися за попередній звітний період (періоди) за формами, визначені Наказом №435(у редакції Наказу №511).

 

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном:

 43-46-10, 43-46-46.