Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Гранти від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва у 2019 році

Посольство Фінляндії оголошує змагання проектних заявок на отримання фінансування від Фінського Фонду Місцевого Співробітництва у 2019 році.

Фінський Фонд Місцевого Співробітництва (LCF) – Фонд, яким управляє Посольство Фінляндії в Україні та який спрямований на підтримку місцевих (українських) неурядових організацій (НУО).

Мета Фонду – підтримка активних громадських організацій, що є важливими складовими дієвої демократії та відкритого суспільства.

Для участі у змаганні Заявникам необхідно надіслати application form, заповнену англійською мовою. Обсяг аплікаційної заявки не має перевищувати 10 сторінок.

Заявки на отримання фінансування необхідно надіслати до Посольства не пізніше 16.00, 28 лютого 2019 року, на електронну адресу: PYM.KIO@formin.fi

2-3 проекти будуть відібрані для підтримки Фондом Місцевого Співробітництва Посольства 2019. Бюджет запропонованого проекту не має перевищувати 50 000 євро, але не повинен бути менше, ніж 20 000 євро.

Якщо бюджет проекту перевищує 20 000 євро, організація повинна провести незалежний аудит. Відповідні кошти слід внести до бюджету проекту.

Посольство не підтримує проекти, що передбачають фінансування виключно за рахунок Фонду.

Запропоновані проекти розраховані, як правило, на один рік, але мають бути завершені не пізніше листопада 2020 року.

Цьогоріч пріоритетною темою для LCF проектів, що фінансуються в Україні, є:

- Розвиток інноваційного та неформального освітнього середовища для дітей та молоді, яким загрожує соціальна ізоляція.

Якщо Ваш проект не відповідає вищезазначеній пріоритетній темі, Ви можете подавати заявку, але Вам потрібно бути переконливими у презентації Вашого проекту.

Конкурс проводитиметься у два тури.

Результати першого туру слід очікувати в кінці березня 2019 року.

З кандидатами, обраними для другого туру, Посольство зв’яжеться окремо для обговорення проектних пропозицій більше детально. На цій стадії організації може бути запропоновано внести зміни до робочого графіку, скоротити бюджет запропонований спочатку (але не збільшити його) та вирішити інші питання.

Результати другого туру слід очікувати в кінці квітня 2019 року.

З детальною інформацією щодо участі у даному Конкурсі можна ознайомитися на сайті Посольства Фінляндії, Україна.