Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Конкурс українсько-німецьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

На виконання Спільної Заяви Державного комітету України з питань науки і технологій та Федерального Міністерства наукових досліджень і технологій Федеративної Республіки Німеччина про науково-технічні відносини від 10 червня 1993 року, Протоколу Одинадцятого засідання українсько-німецької Робочої групи з науково-технологічного співробітництва від 13 липня 2016 року Міністерство освіти і науки України та Федеральне Міністерство освіти та наукових досліджень Федеративної Республіки Німеччина оголошують конкурс спільних українсько-німецьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 рр.

Мета конкурсу – сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції відповідно до таких пріоритетних напрямків:

  • біотехнології;
  • технології ефективного використання ресурсів та енергії, сталі екологічно чисті технології;
  • наукові дослідження в сфері охорони здоров'я та медичні технології;
  • інформаційні та комунікаційні технології;
  • нові матеріали та технології виробництва.

Конкурс є відкритим для науково-дослідних груп закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

Дедлайн – 14 березня 2019 р.

Фінансування проекту виділяється на два роки (щороку окремо) на основі затверджених обсягів державного бюджету на поточний рік та рішень МОН.

Рішення про продовження фінансування на другий рік приймається після розгляду звіту за попередній етап роботи.

Українська сторона покриває: транспортні витрати своїх вчених до Німеччини, медичне страхування, витрати на заробітну плату та матеріали.

Окрім того, українською стороною покриваються витрати, пов’язані з перебуванням німецьких спеціалістів в Україні, у розрахунку 60 дол. США на добу (тривалість візитів іноземних спеціалістів до 14 днів на рік).

Детальніше про конкурс – в інформаційному бюлетені.

Завантажити форму заявки можна тут.

Заповнити форму з короткою інформацією про проектну пропозицію необхідно за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1l1k5LvXMT-bgnqC1WTo01ejck6-KoWOq4rhJES8lZg0/edit

Контактна особа: Кислий Валерій Миколайович, 0442878276