Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Конкурсу малих грантів DREAMactions 3.0.

 CANactions та WNISEF оголошують з 1 квітня 2019 року по 31 травня 2019 року прийом заявок на третій конкурс малих грантів на тему «Громада».

Мета конкурсу  –  підтримати  об’єднані  територіальні  громади  в  реалізації  практичних  урбаністичних  проектів  різних  категорій задля підвищення якості та умов життя громад.

Критерії проектів:

Міська економіка – проекти,  що  направлені  на  створення  та підтримку  соціально  відповідального  підприємництва 

Екологія міста – проекти,  що  направлені  на  покращення  екологічного  стану  населених пунктів України 

Партисипація – проекти, що направлені на активізацію взаємодії місцевих мешканців та їх участі у житті громади 

Культура та  спадщина  – проекти,  що   направлені  на підтримку історично  цінних  елементів  об’єднаних громад  та  підвищення  загального  рівня  культури  місцевих мешканців. 

Урбаністика  – проекти, що націлені на теоретичне просвітництво та на практичне втілення урбаністичних проектів з метою покращення умов проживання мешканців громади 

Міська інфраструктура – проекти,  що  сприяють  покращенню інфраструктури  громад  та  її  адаптації  до  сучасних  потреб 

Тривалість реалізації проекту – 6 місяців (кожен наступний транш надається за умов успішного виконання попереднього етапу реалізації проекту)

Офіційна  мова заповнення заявки –  українська.

Розмір гранту до 100 000 грн кожному з 5 переможців.

Проекти фіналісти конкурсу DREAMactions 3.0 будуть оголошені в червні  та презентовані в листопаді 2019 року в м. Києві або на території однієї з ОТГ.

Реалізація проектів  фіналістів здійснюватиметься за підтримки менторів, обраних відповідно до тематики кожного з проектів фіналістів  

Детальна інформація та умови участі у конкурсі: http://dreamactions.info/