Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»: Конкурентоспроможність МСП (модифікація № 3)

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме:

  • низький рівень інвестування;
  • невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках);
  • обмежені ринки та клієнтська база.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань:

  • збільшення обсягу інвестицій в українські МСП;
  • збільшення обсягів продажів МСП;
  • створення постійних робочих місць у відповідному секторі;
  • та/або покращення доступу до фінансових можливостей для МСП.

Програма «Конкурентоспроможна економіка України» є програмою національного масштабу. Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Державні установи, в тому числі організації з участю державного капіталу та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3, не мають права на отримання грантів.

Дедлайн – 29.02.2020 року.

Програма КЕУ планує надати біля 40 грантів на загальну суму приблизно 80 000 000 грн. Очікується, що сума кожної грантової угоди буде від 250 000 грн до 40 000 000 грн, але кінцева сума залежатиме від заходів в рамках грантової угоди та кінцевих перемовин, отже, може бути нижчою або виходити за межі цього діапазону.

Тривалість грантових угод в рамках даного конкурсу не перевищуватиме 12 місяців.

Гранти надаватимуться і впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org.

Річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y