Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Інформація про співпрацю Тернопільської міської ради з міжнародними організаціями та проектами

Інформація про співпрацю органу місцевого самоврядування з проектами міжнародної технічної допомоги та міжнародними організаціями станом на 01.07.2019 року

- Проект «Розвиток міської інфраструктури-2» по модернізації систем водопостачання та водовідведення за рахунок кредиту Світового банку та Фонду чистих технологій реалізовується поетапно.

Кредит від Світового банку та Фонду чистих технологій – КП «Тернопільводоканал» у сумі 36,7 млн дол. США з терміном погашення 20 та 18 років відповідно.

На даний час Світовим банком профінансовано 3 065,935 тис. дол. США та Фондом чистих технологій – 714,521 тис. дол. США. Залишок суми кредиту становить 32,9 млн дол. США.

Кошти спрямовані на:

- закупівлю обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії питної води та лабораторії водовідведення;

- придбання автотранспортної техніки: 2 екскаваторів середньої потужності і 1 екскаватора малої потужності, каналопромивочного автомобіля і асенізаційного автомобіля.

- Проект «Реконструкція системи теплопостачання» реалізовує КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Проект фінансується Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Фондом Східноєвропейського партнерства з енергоефективності (фонд Е5Р) – кредит у розмірі 10 млн євро та 5 млн євро – грант.

Станом на 1 липня 2019 року КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» отримало кредитних коштів ЄБРР на суму 4 534 017,23 євро і 2 792 248 євро грантових коштів. Придбано та встановлено 7 великих циркуляційних насосів (разом з необхідним обладнанням) на котельнях по вул. Київській (5 насосів) та вул. Купчинського (2 насоси). Проводяться пусконалагоджувані роботи та підключення до систем холодного водопостачання обладнання 123 ІТП, у тому числі 58 ІТП забезпечують цілодобову подачу гарячої води у житлових будинках. Виконуються монтажні роботи по ІТП – 54 шт., проведено підготовчі будівельні роботи у 152 приміщеннях.

20 квітня 2018 року відбулося відкриття тендерних пропозицій по лоту «Теплові мережі» (по вул. Лесі Українки, Протасевича та Київська). 27 серпня 2018 року підписано контракт з переможцем тендеру. Отримано дозвіл на початок будівельних робіт, проводяться підготовчі роботи щодо виконання умов контракту. Згідно із план-графіком виконання будівельно-монтажних робіт планується в 2 етапи:

1-ий етап:

Дільниця 1-2 заміна ділянки теплотраси від камери ТК-1 до камери ТК-13 – квітень-липень 2019 р.

Дільниця 2-2 заміна ділянки теплотраси від ВТ-4 до КП-6 по вул. Протасевича – квітень-травень 2019 р.

Дільниця 2-3 заміна ділянки теплотраси від камери ТК-10 до ТК-8 по вул. Лесі Українки.

2-ий етап:

Дільниця 1-2 заміна ділянки теплотраси від камери ТК-13 до камери ТК-21 – липень-вересень 2019 р.

Дільниця 2-2 заміна ділянки теплотраси від КП-6 до ВТ-1 по вул. Протасевича – травень-вересень 2019 р.

Дільниця 2-3 заміна ділянки теплотраси від камери ТК-2 до ТК-5 по вул. Лесі Українки.

На сьогоднішній день замінено трубопроводи від ТК-1 до ТК-13 по вул. Київська, проводиться реконструкція ТК-13 та демонтажні роботи трубопроводів від ТК-13 до ТК-18 по вул. Київська. Проводиться реконструкція ТК-9 і замінено трубопроводи від ТК-8 до ТК-10 по вул. Лесі Українки. Прокладено 70 м трубопроводу.

Щодо реконструкції котельні по вул. Лесі Українки, 23 травня 2019 року підписано договір з переможцем Тендеру, підготовлено та погоджено заявку на вибірку коштів. Підрядниками зареєстровано повідомлення про початок будівельних робіт, виконано роботи по демонтажу обладнання в котельні, розробляється проектно-кошторисна документація, доставлено котел потужністю 6 МВт.

 

- Проект «DemoUkrainaDH – Тернопіль» за підтримки міжнародної організації Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) реалізовує КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Обсяг кредиту – 355,0 тис. євро, грант – 300,0 тис. євро.

На даний час поступило 227,906 тис. євро грантових коштів на придбання 25 ІТП (житлові будинки, лікарня) та кредитних коштів на суму 262,610 тис. євро для переобладнання котла в котельні по вул. Купчинського, 14а, з метою забезпечення використання пелет в якості палива.

У 2018 році КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» підписало договір із переможцем лоту «Індивідуальні теплові пункти». На сьогоднішній день доставлено та встановлено 25 ІТП (житлові будинки, лікарня).

На даний час проводиться робота в рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України» за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) щодо реалізації проекту «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя» вартістю 30,5 млн євро. Від 11 грудня 2018 року № 13010-05/197 підписано Угоду про передачу коштів позики для реалізації Проекту.

Також отримано позитивний висновок Міністерства фінансів України щодо оцінки фінансового стану КП «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради як потенційного кінцевого бенефіціара для реалізації проекту «Оновлення рухомого складу автобусного парку КП «Міськавтотранс» у місті Тернопіль» за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) на суму 2,4 млн євро в рамках Проекту «Міський громадський транспорт в Україні».

Тернопільську міську раду визначено бенефіціаром для реалізації проекту «Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернополя «Світло без ртуті» шляхом залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) у сумі 12,5 млн. грн. та отримання гранту від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності (Е5Р) – 5,0 млн грн. Підписано Кредитний договір ESС 7/18 між Північною екологічною фінансовою корпорацією та Тернопільською міською радою від 21 грудня 2018 року.

 

Назва донора

Дата підписання договорів, угод

Назва проекту та кошти на реалізацію

Європейський Союз в рамках Програми «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

Грантовий договір – Зовнішня діяльність ЄС – 2015/356-426 між ЄС та Тернопільською міською радою та Західноукраїнським ресурсним центром

Проект «Соціально-економічна адаптація тимчасово переміщених осіб у м. Тернопіль» – загальна вартість 268,3 тис. євро.

Європейський Банк Реконструкції і Розвитку (ЄБРР);

Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р)

Договір про надання гранту між ЄБРР, Комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» та Тернопільською міською радою від 28 вересня 2012 року.

16 лютого 2018 року внесено зміни до Кредитного договору між Комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» та ЄБРР від 28 вересня 2012 року.

7 серпня 2018 року підписано Угоду про внесення змін до Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту між Тернопільською міською радою та ЄБРР від 09 липня 2014 року

Проект «Модернізації системи централізованого теплопостачання м. Тернополя»:

- кредит ЄБРР – 10 млн євро,

- грант Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля – 5 млн євро.

Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР)

Договір про субкредитування від 20 листопада 2014 року між Мінфіном України, Мінрегіоном України, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством «Тернопільводоканал» щодо використання Позики, що надається Україні МБРР

Програма розвитку міської інфраструктури–2 по модернізації систем водопостачання та водовідведення (КП «Тернопільводоканал»)

Кредит від Світового банку – 29,9 млн дол. США

Кредит Фонду чистих технологій – 6,8 млн дол. США

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО)

Кредитний договір CPF DU 1/15 між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради від 21.12.2016 року;

Договір про надання місцевої гарантії між Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) та Тернопільською міською радою від 21.12.2016 року;

Договір між фінансовим управління Тернопільської міської ради та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради від 21.12.2016 року

Проект «Demo UkrainaDH – Тернопіль»:

- кредит на модернізацію котелень і встановлення ІТП – 355 тис. євро;

- грант – 300 тис. євро

Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР)

Договір про субкредитування від 18 серпня 2016 року між Мінфіном, Мінрегіоном, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо використання Позики, що надається Україні МБРР;

Договір про субкредитування від 18 серпня 2016 року між Мінфіном, Мінрегіоном, Тернопільською міською радою та комунальним підприємством теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо використання Позики, що надається Україні МБРР (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій)

Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»

Субкредит МБРР – 16 532,0 тис. дол. США

Субкредит від Фонду чистих технологій – 8 139,0 тис. дол. США

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ)

Угода про передачу коштів позики №13010-05/197 від 11 грудня 2018 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Тернопільською міською радою

«Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»

Проект «Глибока термомодернізація будівель закладів освіти м. Тернополя»

Кредит – 25 408,350 тис. євро

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО)

Фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р)

Кредитний договір ESС 7/18 між Північною екологічною фінансовою корпорацією та Тернопільською міською радою від 21 грудня 2018 року.

Проект «Реконструкція системи зовнішнього освітлення м. Тернополя «Світло без ртуті»

- кредит НЕФКО– 12,5 млн грн,

- грант Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля – 5 млн грн