Про проведення фестивалю

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадської організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити громадській організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини» проведення фестивалю «Короп Фест» та організацію святкової торгівлі 06 – 08 липня 2018 року в парку ім. Т.Г.Шевченка.

2.Учасникам святкової торгівлі здійснювати торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.Громадській організації «Гільдія рестораторів Тернопільщини»:

3.1. укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі, встановлення біо-туалетів;

3.2. забезпечити:

- дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил;

- освітлення території організації святкової торгівлі в темну пору доби;

3.3. визначити місце розташування оргкомітету та контролювати маркування місць локації у зоні проведення фестивалю;

3.4. укласти угоду з Тернопільським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області щодо патрулювання місць проведення фестивалю.

4.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток на в’їзд на територію парку суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати святкову торгівлю.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення фестивалю.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.