Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів в проекті містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. 15 Квітня, вул. Академіка Сахарова, вул. Академіка Корольова, Підволочиське шосе (мікрорайон №6) в м. Тернополі»

На підставі вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 22.08.2018р. №645 «Про внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. 15 Квітня, вул. Академіка Сахарова, вул. Академіка Корольова, Підволочиське шосе (мікрорайону №6)», відповідальними за розроблення внесення змін до детального плану території ПП «Креатор-Буд» та архітектурно-проектним бюро ФОП Гордія І.Р. завершено виконання проектних робіт по внесенню змін до детального плану території, обмеженої вул. 15 Квітня, вул. Академіка Сахарова, вул. Академіка Корольова, Підволочиське шосе (мікрорайон №6) в м. Тернополі.

Згідно п.1 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» громадським слуханням підлягають розроблені в установленому порядку проекти містобудівної документації на місцевому рівні: генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій.

Детальне ознайомлення із проектом містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. 15 Квітня, вул. Академіка Сахарова, вул. Академіка Корольова, Підволочиське шосе (мікрорайон №6) в м. Тернополі», графічними матеріалами, у відповідному порядку, буде здійснюватись з 10 00 год. до 1300 год., в робочі дні, в приміщенні управління містобудування, архітектури та кадастру міської ради за адресою вул. Коперника, 1, 2-й поверх, каб. №205, тел. 40-41-45. Також, з проектом вказаної містобудівної документації можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради www.rada.te.ua в розділі «Містобудівна документація».

Обгрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, стандартів і правил пропозиції (зауваження) громадськості приймаються протягом місячного терміну з 24.10.2018 року по 24.11.2018 року включно у письмовій формі в управлінні містобудування, архітектури та кадастру по вул. Коперника, 1 або надсилаються електронною поштою на адресу управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради e-mail: arhtern@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій до проекту містобудівної документації від управління містобудування, архітектури та кадастру: Солоніна Марія Ярославівна – начальник відділу містобудівного планування, Костишин Олександр Васильович – начальник сектору містобудівного кадастру».

Файли доступні для завантаження ТУТ