Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Проект рішення Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста»

Проект №31    

Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста» та внесення змін до плану зонування міста, затвердженого рішенням міської ради від 23.01.2014р. №6/44/12

Розглянувши містобудівну документацію «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста», розроблену Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16, 18, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «м. Тернопіль. Коригування плану зонування території міста» (додається).

2. Внести зміни до плану зонування міста, затвердженого рішенням міської ради від 23.01.2014р. №6/44/12 «Про затвердження плану зонування території міста Тернополя» згідно з містобудівною документацією, затвердженою пунктом 1 цього рішення.

3. Управлінню містобудування, архітектури та кадастру забезпечити доступність матеріалів генерального плану міста шляхом його розміщення на офіційному сайті міської ради, а також у загальнодоступному місці, крім  інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.КОРИГУВАННЯ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ МІСТА (пояснювальна записка)

ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ