Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Проект рішення про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста»

Проект 

Про затвердження містобудівної документації «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста»

Розглянувши містобудівну документацію «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста», розроблену Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 16, 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 12 Закону України «Про основи містобудування», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. №290, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «м. Тернопіль. Внесення змін до Генерального плану міста» (додається).

2. Внести зміни до генерального плану міста, затвердженого рішенням міської ради від 10.08.2010р. №5/37/11 «Про затвердження Генерального плану м. Тернопіль», згідно з містобудівною документацією, затвердженою пунктом 1 цього рішення.

3. Управлінню містобудування, архітектури та кадастру забезпечити доступність матеріалів генерального плану міста шляхом його розміщення на офіційному сайті міської ради, а також у загальнодоступному місці, крім  інформації з обмеженим доступом, відповідно до законодавства.

4. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.
Внесення змін до Генерального плану міста (пояснювальна записка)

ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ