Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Управління містобудування, архітектури та кадастру інформує

У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Тернопільською міською радою 03.10.2016 року на офіційному веб-сайті rada.te.ua в розділі «Генеральний план м. Тернополя» та в газеті «Тернопіль вечірній» №22 від 05.10.2016 року було розміщено повідомлення та відповідну інформацію про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону «Північний». Одночасно, з метою впорядкування назв вулиць в даному мікрорайоні з врахуванням прийнятих міською радою рішень та пропозицій громадськості, були надані для обговорення узгоджені пропозиції назв усіх вулиць даного мікрорайону.

Термін подання обґрунтованих в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, стандартів і правил пропозицій (зауважень) громадськості був встановлений протягом місяця - з 03.10.2016 р. по 03.11.2016 року.

З врахуванням викладеного, інформуємо про закінчення 03.11.2016 року терміну подання пропозицій до проекту містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону «Північний», а пропозиції, які подані особами після встановленого строку залишатимуться без розгляду.