Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з нагоди Міжнародного дня волонтера

Шановні волонтери! Друзі!

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.

Адже єднання – це запорука успіху.

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя.

Нині, завдяки Ваші підтримці, на Донбасі воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати!

Тому в Тернополі діє Алея волонтерів, щоб й у майбутньому українці завжди пам’ятали про подвиг волонтерів під час війни та самі активно займалися волонтерством.

Від імені тернопільської громади щиро дякую усім волонтерам за шляхетну роботу, за щоденний вклад у розвиток України, за приклад доброчесності, за вміння співчувати і приходити на допомогу.

Хай ваша праця знаходить визнання довколишніх людей! Бо вона варта щонайменше активної суспільної підтримки!

Зичу усім волонтерам здоров’я, миру після перемоги над ворогом, Божої допомоги у їхній діяльності.

Зі святом Вас!

 

Міський голова Тернополя                       Сергій Надал