Тернопільському культурно-просвітницькому товариству «Вертеп» - 30 років

Цими днями відоме тернопільське культурно-просвітницьке товариство «Вертеп» відсвяткувало своє 30-річчя, в рамках чого вертепівці різних поколінь підготували для жителів міста насичену концертну програму, представили виставку робіт народних умільців, а також взяли участь у спецпогашенні марок і конвертів, присвячених ювілейній даті.

З нагоди свята міський голова Тернополя Сергій Надал привітав учасників товариства та вручив їм подяки і цінні подарунки.

«Сьогодні я вітаю усіх учасників легендарного товариства «Вертеп» - тих, хто по суті творив національно-патріотичне і духовне відродження Тернопілля та України. Адже ще в далеких 80-тих роках молоді прогресивні люди вперше підняли над Тернополем Вифлеємську зірку, вперше на Театральному майдані представили справжній український вертеп, зробивши важливий крок в культурне відродження нації, - наголосив Сергій Надал. – Від імені усієї тернопільської громади я дякую вертепівцям за той неоціненний вклад в українську культуру, за те, що ви не лише пропагували наші різдвяні традиції, а поширювали і розвивали українські національні звичаї, обряди та пісні. А як ми знаємо- без культури не може бути держави, а без духовності - не буває нації».

Міський голова побажав учасникам товариства нових успішних мистецьких проектів, миру, злагоди, благополуччя, родинного тепла та затишку.