Вітання міського голови з нагоди 59-річчя Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя

Тернополяни! Українці!

Щиро вітаю тернопільську громаду з 59-річчям нашого славетного Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Одного з найвідоміших й найавторитетніших в Україні Вищих політехнічних навчальних закладів.

На 36-ти кафедрах університету здійснюється підготовка кваліфікованих робітників, бакалаврів, інженерів, менеджерів та магістрів із 26-ти напрямів базової та 28-ми спеціальностей повної вищої освіти.

До складу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя також входять: Технічний ліцей, Технічний коледж, Гусятинський коледж, Зборівський коледж. Загальний контингент студентів, учнів, слухачів, магістрів та аспірантів становить сьогодні понад 6000 чоловік.

Національний технічний університет – це провідний освітній центр з підготовки інженерних кадрів, науковий та культурний центр Галичини, Поділля, Волині та Буковини.

Сьогодні – це єдиний в області технічний вищий заклад освіти, який забезпечує підготовку фахівців всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів, докторів та кандидатів наук для регіону, що охоплює, окрім Тернопільської, Чернівецьку, Івано-Франківську, Хмельницьку та Рівненську області.

Випускники Технічного університету – це лідери громадського та суспільного життя Західної України.

Тобто наш технічний Університет – не лише Вищий навчальний заклад, а провідний науковий, освітній та політичний центр Західної України. У цих стінах готують майбутню еліту України. Високоосвічену, професійну та патріотичну.

«Нехай не гасне світ науки!» – це рядок з «Молитви» Пантелеймона Куліша, яку він присвятив своєму другові, науковцю світового рівня, винахіднику Х-променів Іванові Пулюю. Ім’я якого носить наш ВУЗ.

Перефразовуючи класика, впевнено заявляю, світ української та світової науки ніколи не згасне, поки у Тернополі готують науковців в Університеті імені Івана Пулюя.

З Днем народження «тернопільські технарі».

Щиро дякую керівництву та викладачам нашого  університету за працю.

Студентам хочу побажати завжди бути гідними високого звання студента своєї Альма-матер – Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Хай охороняє Вас Господь та опікується Вами Божа Матір!

 

Міський голова Тернополя                                 Сергій Надал