Міський голова оглянув якість виконання ремонту тротуару та системи теплопостачання на вул. Лесі Українки

ремонт тротуару на вул. Лесі УкраїнкиПід час ранкового об’їзду міста очільник Тернополя Сергій Надал побував на вул. Лесі Українки, де наразі триває масштабна реконструкція системи теплопостачання.

«У місті продовжується капітальний ремонт двох котелень – на вул. Лесі Українки, 3 та на вул. Київській, 3с, і одночасно з цими роботами проводиться заміна тепломереж, - розповідає  Сергій Надал. – Ці мережі були встановлені ще у 60-тих роках XX століття і до цього часу жодного разу не проводилася їх заміна, тому вони були уже старі та зношені, а також спостерігалися серйозні втрати тепла. Під час цих ремонтних робіт, які фінансуються за кошти Європейського банку реконструкції і розвитку, Світового банку та міжнародних донорів, усі  старі труби замінять на нові ізольовані, за рахунок чого буде зменшено втрати тепла та забезпечено більш ефективне виробництво і подачу теплової енергії».

До слова, на вул. Лесі Українки цими днями також ремонтується пішохідна доріжка від будинку №10 до будинку №16, де підрядники здійснюють влаштування тактильної плитки, обмежувачів руху та газонів.

«В попередні роки була відремонтована перша частина тротуару на вул. Лесі Українки, а зараз роботи продовжуються, - додає Сергій Надал. - І після завершення ремонту це буде не просто пішохідна ділянка, а вона стане ще одним відкритим громадським простором у місті».

Ремонт тротуару на вул. Лесі Українки у Тернополі

на вул. Лесі Українки триває капітальний ремонт пішохідної доріжки

Сергій Надал оглянув стан ремонту тротуару на вул. Лесі Українки