Міський голова привітав випускників Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського

урочисте засідання ВченоЇ Ради ТНМУ25 червня міський голова Сергій Надал взяв участь в урочистому засіданні Вченої Ради Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, приуроченому  59-ому випуску лікарів медичного факультету, 15-ому випуску провізорів, 11-ому випусків лікарів стоматологічного факультету, магістрів за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапаія» та 23-ого – Навчально-наукового інституту медсестринства ТНМУ.

Під час урочистостей Сергій Надал привітав випускників медичного університету з нагоди свята та  вручив Подяки міського голови кращим професорам та викладачам ВУЗу.

«Шановні випускники, від сьогоднішнього дня ви стаєте дипломованими та висококваліфікованими спеціалістами медичної сфери, які здобули фахову освіту в одному із кращих ВУЗів країни.  Мені приємно говорити про те, що за оцінками різних міжнародних експертів, Тернопільський національний медичний університет посідає перше місце серед медичних ВУЗів в Україні, та входить у ТОП-7 найкращих університетів країни, - зазначає Сергій Надал. – Від сьогоднішнього дня ви носитимете горде звання лікаря, адже це не просто професія, це – покликання. Як говорив Гіппократ: «Медицина - це воістину найблагородніше зі всіх мистецтв»».

Сергій Надал побажав випускникам впевненості, самовдосконалення та успішної праці на користь Тернополя та  України.

До слова, цього року Тернопільський національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського випустив близько 700 студентів.

  

Випуск Тернопільський національний медичний університет

випускники Тернопільського національного медичного університету

 

Подяки міського голови

подяки міського голови кращим викладачам та професорам ТНМУ