Привітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем будівельника. Вітаю усіх, хто пов’язаний з будівництвом, хто робить наші вулиці, проспекти, населені пункти оновленими, прикрашеними архітектурно витонченими спорудами, житловими будинками, сучасними подвір’ями.

Саме від вашої праці, майстерності та натхнення залежать затишок та комфорт кожного з нас. Завдяки вам нащадки мають змогу насолоджуватись красою та неповторністю архітектурної спадщини нашої держави та захоплюватись унікальністю сучасних будівельних проектів.

Сьогодні у Тернополі працюють будівельні компанії та підприємства, які використовують нові підходи в будівництві сучасного міста, вирішують складні питання реконструкції та модернізації його історичної спадщини.

Ваша робота спрямована на створення комфортного міського середовища та проектів європейського рівня. Завдяки майстерності та таланту тернопільських будівельників у місті зводяться нові житлові будинки, виробничі об’єкти, нові громадські простори. Все що необхідно людям для життя, роботи та відпочинку.

Дякую за Вашу нелегку, але таку почесну і потрібну місту роботу.

Бажаю Вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку і нових звершень на благо рідного Тернополя.

 

Міський голова Тернополя                                                  Сергій Надал