Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження Концепції розвитку е-урядування Тернопільської міської територіальної громади на 2019 – 2020 роки

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 797-р «Про схвалення Концепції розвитку електронної демократії в Україні та плану заходів щодо її реалізації», з метою розвитку електронного урядування, електронної демократії та впровадження електронних послуг, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, міська рада,
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Концепцію розвитку е-урядування Тернопільської міської територіальної громади на 2019 – 2020 роки (Додаток 1).
2. Структурним підрозділам Тернопільської міської ради забезпечити виконання Планів заходів для досягнення необхідного рівня ефективності та результативності е-урядування відповідно до додатків 2,3.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, а також заступника міського голови-керуючого справами Хімейчука І.С.

Додатки 1-3 (додаються)