Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га за адресою вул.Степова,_ гр.Бісовській О.Д., Карпінському В.М.

Розглянувши звернення гр.Бісовської Ольги Дмитрівни, Карпінського Володимира Михайловича, керуючись ст.12, 40, 89, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Рішення міської ради від 05.10.2018р. №7/28/83 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0600га за адресою вул.Степова,37 гр.Бісовській О.Д., Карпінському В.М., Карпінському І.М.» - вважати таким, що втратило чинність.

2.Дати дозвіл гр.Бісовській Ользі Дмитрівні (рнокпп ____), Карпінському Володимиру Михайловичу (рнокпп ____) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га безоплатно у спільну сумісну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Степова,_.

3. Зобов»язати гр.Бісовську Ольгу Дмитрівну, Карпінського Володимира Михайловича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).