Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2673 га за адресою вул.Текстильна, 28 ТОВ «Термобуд-Каркас»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Термобуд-Каркас», керуючись ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, Законами України «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Термобуд-Каркас» (код єдрпоу 39458715) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2673га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування будівлі заводоуправління під літ. «А» за адресою вул.Текстильна, 28.

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Термобуд-Каркас» в шестимісячний термін подати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.