Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Над Ставом с.Глядки Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Білій Г.М.

Розглянувши звернення гр.Білої Галини Михайлівни, керуючись ст.12, 33, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр.Білій Галині Михайлівні (рнокпп _____ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0033га безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства за адресою вул.Над Ставом с.Глядки Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
2. Зобов»язати гр.Білу Галину Михайлівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.