Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в рішення міської ради від 26.01.2016р. № 7/5/60 «Про іменні стипендії Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Тернополя»

Відповідно до статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою стимулювання обдарованих дітей та враховуючи висновки постійних комісій міської ради з гуманітарних питань, з питань бюджету та фінансів міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни та доповнення в рішення міської ради від 26.01.2016р. № 7/5/60 «Про іменні стипендії Тернопільської міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Тернополя», а саме:

1.1. В назві та тексті рішення міської ради замість слів: «міста Тернополя» або «м.Тернополя» читати: «Тернопільської міської територіальної громади».

1.2. В додатку № 1 до даного рішення міської ради викласти п. 1.1., п. 1.2., п. 1.4, п. 3.1., п.3.2., п. 3.3., п. 1.7. та п.4.3. в новій редакції:

«1.1. Іменні стипендії Тернопільської міської ради для обдарованих дітей Тернопільської міської територіальної громади (далі – іменні стипендії) призначаються відповідно до рішення Тернопільської міської ради з метою підтримки обдарованих і талановитих учнів закладів загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти, стимулювання їх творчості та засвідчення їх особистих досягнень.

1.2. Тернопільська міська рада призначає 57 (п’ятдесят сім) іменних стипендій учням закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської територіальної громади, які мають високі досягнення в навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь у громадському житті навчального закладу та громади. Стипендії в галузях музики (вокал), музики (володіння музичним інструментом), образотворчого мистецтва можуть призначатися також учням мистецьких та позашкільних закладів  Тернопільської міської ради».

1.4. У кожній галузі призначається по 3 (три) іменні стипендії. В галузі фізики та астрономії призначається шість іменних стипендій (три за досягнення з фізики, три за досягнення з астрономії). В галузях музики (вокал), музики (володіння музичним інструментом), образотворчого мистецтва призначаються по 4 (чотири) іменні стипендії.

1.7. Тернопільська міська рада призначає стипендії міського голови «Кращий учень закладу освіти» для одного учня/учениці кожного закладу загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти Тернопільської міської ради, які мають високі досягнення в навчанні, спорті, мистецтві та беруть активну участь в громадському житті освітньої установи та міста.

Претенденти на призначення стипендії міського голови «Кращий учень закладу освіти» рекомендуються педагогічним колективом та учнівським самоврядуванням закладів освіти.

                Процедура подання, призначення, розміру та виплати стипендії міського голови «Кращий учень школи» відбувається відповідно до цього Положення».

3.1. Кандидатури учнів для призначення іменних стипендій подають заклади загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти, до 1 червня кожного поточного року шляхом направлення листа-клопотання до комісії та документів, які підтверджують досягнення кожного з кандидатів.

3.2. Комісією не розглядаються кандидатури учнів закладів загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти, яким призначено стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України тощо.

3.3. Кандидатури учнів закладів загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти, які будуть випускниками на момент призначення стипендії, комісією не розглядаються.

4.3. Щомісячну виплату іменних стипендій здійснюють заклади загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти Тернопільської міської ради, управління освіти і науки, культури і мистецтв Тернопільської міської ради».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії міської ради з гуманітарних питань, з питань бюджету та фінансів.