Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0370 га за адресою вул.Гайова, 31 ТОВ «ТК-Захід»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ТК-Захід», керуючись ст.12, 122, 123 Земельного кодексу України, Законами України: «Про землеустрій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «ТК-Захід» (код єдрпоу 31462876) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0370га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування нежитлового приміщення за адресою вул.Гайова, 31.
2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «ТК-Захід» в шестимісячний термін подати технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зазначеної в п.1 даного рішення, на розгляд міської ради.