Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0130га за адресою вул.Гуцульська,_ гр.Махніцькому М.Є.

Розглянувши звернення гр.Махніцького Михайла Євгеновича, керуючись ст.12, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл гр.Махніцькому Михайлу Євгеновичу (рнокпп ------) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0130га в оренду терміном на п»ять років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд вул.Гуцульська,-----.

2. Зобов’язати гр.Махніцького Михайла Євгеновича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).