Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4316га за адресою просп.Злуки, 4а ОСББ «Злуки,4а»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Злуки, 4а», керуючись ст.12,42,92,123,125,126  Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити об”єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Злуки, 4а» (код ЄДРПОУ  37417750) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4316га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з обєктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури за адресою просп.Злуки, 4а.
2. Надати об”єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Злуки, 4а» (код ЄДРПОУ  37417750) в постійне користування земельну ділянку (кад. номер 6110100000:07:002:0010) площею 0,4316га для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з обєктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури за адресою просп.Злуки, 4а.
3. Встановити обмеження (обтяження) прав на земельну ділянку у вигляді:
3.1 дотримання цільового використання земельної ділянки;
3.2 здійснення благоустрою території та прилеглої до неї, відповідно до технічних умов та плану благоустрою, погодженого управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології;
3.3 утримання в належному технічному, санітарному стані тротуарів та проїздів, які розміщені на земельній ділянці;
3.4 забезпечувати прохід та проїзд через земельну ділянку до суміжних землекористувачів та об’єктів благоустрою;
3.5 заборони будівництва, реконструкції, встановлення тимчасових споруд без відповідних дозволів;
3.6 дотримуватися правил експлуатації інженерних мереж при проведені ремонтних робіт, не чинити перешкоди в прокладанні нових комунікацій; 
3.7 дотримання принципів добросусідства;
3.8 без права огородження місць загального користування та земельної ділянки.
4. Зобов’язати об”єднання співвласників багатоквартирного будинку «Злуки, 4а» в двомісячний термін провести державну реєстрацію речового права та його обтяжень на земельну ділянку.
4.1.Після проведення державної реєстрації речового права та його обтяжень на земельну ділянку, віднести земельну ділянку, зазначену в п.2 до земель житлової та громадської забудови.