Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с.Чернихів Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Павельчук Н.І.

Розглянувши звернення гр.Павельчук Надії Іванівни, керуючись ст.12,33,79-1,107,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Павельчук Надії Іванівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площею до 0,5900га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресою с.Чернихів Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
2.Передати гр.Павельчук Надії Іванівні (рнокпп _______________) безоплатно у власність земельні ділянки загальною площею 0,5900га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), з них:
- земельна ділянка №1 площею 0,0900га (кад.номер 6122689500:01:001:1923),
- земельна ділянка №2 площею 0,5000га (кад.номер 6122689500:01:001:1924)
за адресою с.Чернихів Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
3. Зобов’язати гр.Павельчук Надію Іванівну:
3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології