Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0701га за адресою вул.Бригадна гр.Коліснику А.І.

Розглянувши звернення гр.Колісника Андрія Івановича, керуючись ст.12, 40, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр.Коліснику Андрію Івановичу (рнокпп) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0701га безоплатно у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Бригадна.
2. Зобов’язати гр.Колісника Андрія Івановича в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

 

В.Л.Кібляр

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0285га за адресою вул.Хліборобна гр.Болєщук Н.П.

Розглянувши звернення гр.Болєщук Надії Петрівни, керуючись ст.12, 35, 118, 121 Земельного кодексу України, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл гр.Болєщук Надії Петрівні (рнокпп) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0285га безоплатно у власність для ведення садівництва за адресою вул.Хліборобна.
2. Зобов’язати гр.Болєщук Надію Петрівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.