Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вул. Бродівська, гр.Казанцеву В.А., Горохівському Є.І., Савчишину Р.В. та Череватому О.П.

Розглянувши звернення гр. Казанцева Володимира Андрійовича, Горохівського Євгена Івановича, Савчишина Руслана Володимировича та Череватого Олега Павловича, керуючись ст.12, 120, 122, 123, 124, Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Дати дозвіл гр. Казанцеву Володимиру Андрійовичу (рнокпп ____________, Горохівському Євгену Івановичу (рнокпп ____________, Савчишину Руслану Володимировичу (рнокпп ____________ та Череватому Олегу Павловичу (рнокпп ____________ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0709га в оренду терміном на п’ять років для обслуговування нежитлового приміщення під літ. «Бꞌ» за адресою вул. Бродівська,.
2.Зобовяз’ати гр. Казанцева Володимира Андрійовича, Горохівського Євгена Івановича, Савчишина Руслана Володимировича та Череватого Олега Павловича в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зазначену в п.1 даного рішення.