Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0098га за адресою вул.Петриківська гр.Климук О.П.

Розглянувши звернення гр. Климук Ольги Петрівни, керуючись ст.12, 40, 118, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Законами України «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Климук Ользі Петрівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0098га у власність для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Петриківська.
2.Передати гр.Климук Ользі Петрівні (РНОКПП) безоплатно у власність земельну ділянку (кад.номер ) площею 0,0098га у власність для будівництва індивідуального гаража за адресою вул.Петриківська.
3.Зобов’язати гр.Климук Ольгу Петрівну:
3.1. Здійснити державну реєстрацію права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2. Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у земельно-кадастровій документації.
3.4. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.5. Погоджувати з управлінням містобудування, архітектури та кадастру можливість нового будівництва чи реконструкції гаража.
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування.