Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1970га для обслуговування 59-квартирного житлового будинку з торговими та адміністративними приміщеннями та даховою котельнею за адресою проспект С. Бандери,70 ОСББ «С.Бандери,70»

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «С.Бандери,70», керуючись ст. 12,42,92,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Генеральним планом міста, враховуючи висновок постійної комісії з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «С.Бандери,70» (код ЄДРПОУ 36829935) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1970га для обслуговування 59-квартирного житлового будинку з торговими та адміністративними приміщеннями та даховою котельнею за адресою проспект С. Бандери,70 з правом передачі у постійне користування.
2. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «С.Бандери,70» в шестимісячний термін подати на затвердження технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).