Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3684 га за адресою вул.С.Будного комунальному підприємству «Тернопільелектротранс»

Розглянувши звернення комунального підприємства «Тернопільелектротранс», керуючись ст.12, 92, 122, 123, 186-1  Земельного Кодексу України, Законами  України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про землеустрій», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл комунальному підприємству «Тернопільелектротранс» (код ЄДРПОУ 05447987) на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею до 0,3684 га  для будівництва та обслуговування автомобільного газозаправного пункту (АГЗП)  та автомобільної газонаповнювальної компресорної станції (АГНКС) з пунктом сервісного обслуговування водіїв та пасажирів за адресою вул.С.Будного.

4. Зобов’язати комунальне підприємство «Тернопільелектротранс» в шестимісячний термін подати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на затвердження.