Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с.Кобзарівка Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Кривому В.Я.

Розглянувши звернення гр.Кривого Володимира Ярославовича, керуючись ст.12,33,79-1,107,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Кривому Володимиру Ярославовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площею 0,4300га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресою с.Кобзарівка Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
2.Передати гр.Кривому Володимиру Ярославовичу (рнокпп _____ безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,4300 га (кад.номер 6122684800:02:001:0348) для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), за адресою с.Кобзарівка Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
3. Зобов’язати гр.Кривого Володимира Ярославовича:
3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регелювання земельних відносин та екології.