Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження Правил благоустрою Тернопільської міської територіальної громади

З метою забезпечення належного комплексного благоустрою, санітарно-епідеміологічного стану та екологічної безпеки Тернопільської міської територіальної громади, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017р. №310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», враховуючи рішення постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку,контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада 

ВИРІШИЛА:

1 Затвердити Правила благоустрою Тернопільської міської територіальної громади  згідно з додатком (додається).

2.Рішення міської ради від 19.05.2011р. №6/8/20 «Про затвердження Правил благоустрою м.Тернополя» - вважати таким, що втратило чинність.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності.