Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.С.Крушельницької, гр.Романюк Г.Г.

Розглянувши звернення гр.Романюк Галини Герасимівни, керуючись ст.12, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Пункт 4 рішення міської ради від 27.11.2008р. №5/22/99 «Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок громадянам (Лаць М.Ф.)» (Островський М.І.) – вважати таким що втратив чинність.
2. Дати дозвіл гр.Романюк Галині Герасимівні (рнокпп _____ на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0396га в оренду терміном на п’ять років для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.С.Крушельницької,.
3. Зобов’язати гр.Романюк Галину Герасимівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.