Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за адресою с.Курівці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади, гр.Гримак Г.Я.

Розглянувши звернення гр.Гримак Ганни Ярославівни, керуючись ст.12,33,79-1,107,116,118,121,125,126 Земельного кодексу України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення міської ради від 14.11.2018р. №7/п29/1 «Про добровільне приєднання до Тернопільської міської територіальної громади», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), висновки постійних комісій міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити гр.Гримак Ганні Ярославівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площею 0,4200га для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту) за адресою с.Курівці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
2.Передати гр.Гримак Ганні Ярославівні (рнокпп _____ безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,4200га (кад.номер 6122685100:01:001:1140) для ведення особистого селянського господарства (в межах населеного пункту), за адресою с.Курівці Зборівського району Тернопільської області, яке належить до Тернопільської міської територіальної громади.
3. Зобов’язати гр.Гримак Ганну Ярославівну:
3.1 Здійснити державну реєстрацію речового права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.
3.2.Дотримуватись правил експлуатації інженерних комунікацій, забезпечувати доступ до мереж при проведенні ремонтних робіт, не чинити перешкод в прокладанні нових комунікацій.
3.3. Проводити роботи по прибиранню і благоустрою наданої території та території від зовнішніх меж земельних ділянок до середини проїжджої частини доріг і проїздів.
3.4.Використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, суворо дотримуватись вимог Земельного кодексу України, сервітутів та обмежень, зазначених у технічній документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань містобудування, з питань регулювання земельних відносин та екології.