Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне користування нежитлового приміщення комунальної власності комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення умов для забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами працівниками комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради, враховуючи звернення директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради Бабійчук Т.М. та рішення постійних комісій міської ради з питань з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати в безоплатне користування (позичку) комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради нежитлові приміщення за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, загальною площею 172,45 кв.м., в тому числі площа спільного користування 32,5 кв.м. терміном на тридцять п’ять місяців для забезпечення системного кваліфікованого психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.
2. Директору Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу укласти договір позички на вказане в п. 1 приміщення у встановлений законодавством термін.
3. Тернопільському комунальному методичному центру науково-освітніх інновацій та моніторингу здійснювати оплату за надані комунальні послуги в приміщеннях будівлі за адресою бульвар Тараса Шевченка, 1, в яких розміщено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Тернопільської міської ради до 31 грудня 2019 року.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, з гуманітарних питань.