Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про продовження терміну дії договору безоплатного користування майном

Розглянувши звернення благодійної організації «Благодійний Фонд «Міжнародний Фонд Добрих Людей», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з гуманітарних питань, з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Продовжити термін безоплатного користування (позички) контейнерами для вживаного одягу та взуття в кількості п’яти штук, переданих благодійній організації «Благодійний Фонд «Міжнародний Фонд Добрих Людей», згідно рішення міської ради від 15.06.2018р. № 7/25/44 «Про передачу майна в безоплатне користування» до 31 грудня 2020 року.
2.Тернопільському міському територіальному центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) та благодійній організації «Благодійний Фонд «Міжнародний Фонд Добрих Людей» внести зміни в договір безоплатного користування (позички), згідно п. 1 даного рішення.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з гуманітарних питань, з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.