Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в безоплатне використання стадіону за адресою вул. Д. Лук’яновича,8 комунального підприємства «Футбольний клуб « Тернопіль»

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення громадської організації «Дитячо-юнацького спортивного клубу «Чемпіон Плюс», з метою популяризації футболу, здорового способу життя серед широких верств населення та враховуючи рішення постійних комісій міської ради з гуманітарних питань, з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Надати в безоплатне користування стадіон за адресою вул. Д. Лук’яновича, 8 загальною площею території 2,8 га комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» громадській організації «Дитячо-юнацький спортивний клуб «Чемпіон Плюс» для забезпечення якісного навчально-тренувального процесу для вихованців клубу терміном на 35 місяців.
2. Адміністрації комунального підприємства «Футбольний клуб «Тернопіль» укласти договір надання в безоплатне користування майна, що належить до комунальної власності міста з громадською організацією «Дитячо-юнацький спортивний клубу «Чемпіон Плюс».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з гуманітарних питань, з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.