Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін в рішення міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя»

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни в додаток 1 до рішення міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя»:
1.1. в тексті п.1.1. розділу VI після слів «в мережі Інтернет» доповнити словами «, а також у вигляді інтерактивної карти,»;
1.2. в тексті п.1.5. розділу VI після слів «заявленої інформації» доповнити словами «або надає адресу електронної пошти».
2. Внести зміни в додаток 2 до рішення міської ради від 20.06.2011р. №6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя»:
2.1. в тексті п.1.3. розділу 1 після слів «розважальну діяльність),» доповнити словами «щодо погодинної оренди,»;
2.2. викласти в новій редакції розділи 5, 9, згідно з додатком (додається);
3. Вважати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 24.11.2015 року №7/21/138 «Про створення конкурсної комісії по наданню в оренду майна комунальної власності».
4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань економіки, промисловості, транспорту і зв’язку, контролю за використанням комунального майна, зовнішніх зв’язків, підприємницької діяльності, захисту прав споживачів та туризму.

Поіменне голосування