Увага! Оголошується відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проект нового парку у м. Тернополі

Дата: 18 квітня 2019

22 квітня стартує відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проект нового міського парку у Тернополі, площею 10,5 га, який буде розміщений на території мікрорайону №14 та обмежений вулицями Генерала М. Тарнавського, вул. Володимира Великого, вул. М. Липницького та вул. Київською.

Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробити ескізний проект нового міського парку з врахуванням сучасних тенденцій садово-паркового мистецтва та існуючої містобудівної ситуації.

До участі у відкритому конкурсі запрошуються фахівці, авторські колективи, які подали на конкурс проекти ескізних ідей, що відповідають його умовам. А саме:

Ескізним проектом необхідно передбачити:

 

Ескізний проект повинен містити:

 

Конкурсні матеріали подаються анонімно під девізом у формі шестизначного числа, яке проставляється у верхньому правому кутку на перших сторінках усіх матеріалів ескізного проекту та пояснювальній записці.

Конкурс триватиме з 22.04.2019р. по 22.06.2019р.

Підсумки конкурсу підводяться після попереднього розгляду членами журі та враховуючи результати громадського опитування щодо представлених ескізних проектів.

За результатами конкурсу журі відбирає три кращі ескізні пропозиції, для яких встановлюється призовий фонд.

Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.

Конкурсні матеріали необхідно подавати з 10:00 год. до 13.00 год. (з понеділка до п’ятниці) в управління культури Тернопільської міської ради за адресою: бульв. Тараса Шевченка, 1, 3 поверх.

Телефон для довідок: (0352) 42-06-72, 52-67-32,

електронна адреса: kultura_mr.ter@ukr.net.