Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0396га за адресою вул.С.Крушельницької,_ гр.Романюк Г.Г.

Автор: В.Л.Кібляр

Розглянувши звернення гр.Романюк Галини Герасимівни, керуючись ст.12, 40, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України „Про оренду землі”, Генеральним планом м.Тернополя, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань містобудування, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Пункт 4 рішення міської ради від 27.11.2008р. №5/22/99 «Про вилучення та надання в оренду земельних ділянок громадянам (Лаць М.Ф.)» (Островський М.І.) – вважати таким, що втратив чинність.

2. Дати дозвіл гр. Романюк Галині Герасимівні (рнокпп ____) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0396га в оренду, терміном на п’ять років, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. С. Крушельницької, _.

3. Зобов’язати гр. Романюк Галину Герасимівну в шестимісячний термін подати на затвердження проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.