Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

10.05.17

309 О.П. Похиляк

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області

Керуючись Законами України “Про оренду державного та комунального майна”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», та розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Романчук Нонни Федорівни, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Надати в оренду нежитлове приміщення Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області фізичній особі – підприємцю Романчук Нонні Федорівні, згідно з додатком (додається).

2.Тернопільській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.

3.Зобов’язати орендаря звернутися в КП “Земельно-кадастрове бюро” для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

 

310 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

4.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-3 та видати свідоцтва.

 

311 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

6.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-5 та видати свідоцтва.

 

312 З.Б.Здеб

Про надання статусу та влаштування неповнолітньої дитини

п.2 викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 28.11.2018р. №909

п.2 викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 19.09.2018р. №715

  При розгляді відповідних документів відносно надання статусу та влаштування неповнолітньої дитини …, 08.10.2002р.н., встановлено, що мати дитини … померла 15.02.2012р. (свідоцтво про смерть а/з №242 від 16.02.2012р.), батько дитини … позбавлений батьківських прав згідно з рішенням Тернопільського міськрайонного суду від 22.02.2017р. (справа №607/14921/16-ц). Керуючись ст.5 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.22,35 Порядку провадження органами опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866,  виконавчий комітет міської ради вирішив:

  1. Надати неповнолітній дитині …, 08.10.2002р.н., статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
  2. Влаштувати неповнолітню дитину, позбавлену батьківського піклування …, 08.10.2002р.н., в Тернопільське вище професійне училище №4 ім.М.Паращука на повне державне забезпечення.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.

313 З.Б.Здеб

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.01.2014р. №69 «Про затвердження висновку щодо участі у вихованні дитини одного з батьків, що проживає окремо»

Рішення втратило чинність відповідно до рішення виконавчого комітету від 10.10.2017р. №746

314 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

315 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартир, гаража на ім’я неповнолітнього та малолітньої дитини

316 З.Б.Здеб

Про надання неповнолітнім дітям дозволу на укладання договору про поділ спадкового майна

317 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

318

З.Б.Здеб

Про затвердження висновку щодо недоцільності позбавлення батьківських прав

 

319 О.І.Соколовський

Про затвердження акту приймання – передачі окремої квартири

На виконання Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 06.11.1995р. №891 «Про затвердження положення про порядок передачі в комунальну власність державного житлового фонду, що перебував у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій», беручи до уваги лист Тернопільського лінійно – виробничого управління магістральних газопроводів філії Управління магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» від 22.03.2017р. №407, рішення міської ради від 19.08.2016р. №7/11/36 «Про надання згоди на прийняття квартири до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя» та Наказ Міністерства енергетики та вугільної промисловості України» від 13.01.2017р. №37, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити акт приймання – передачі окремої квартири №59 в житловому будинку за адресою пр-кт. Степана Бандери, 70, м. Тернопіль у комунальну власність міста (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

320 О.І.Соколовський

Про розгляд заяви гр. Штогрина В.В.щодо виведення квартири з житлового фонду міста

Розглянувши заяву гр. Штогрина Володимира Васильовича (ід. номер …), подані матеріали, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Вивести квартиру №....

2.ОСББ «Чайковського,39» внести зміни в технічну документацію на будинок згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

321 О.І.Соколовський

Про реалізацію здійснення діяльності

З метою впровадження нових сучасних, високотехнологічних та ефективних методів поводження з побутовими відходами, визначення умов для реалізації здійснення діяльності з тимчасового складування побутових відходів спресованих у тюки та обгорнутих герметичною плівкою, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення міської ради від 04.04.2017р. №7/14/242, пріоритетні цілі Плану стратегічного розвитку міста Тернополя до 2025 року та погодження постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити умови договору щодо здійснення діяльності з тимчасового складування побутових відходів на земельній ділянці, яка згідно державного акту від 23.12.2009 року серія ЯЯ №297163, належить Тернопільській міській раді на праві постійного користування (додається).

2.Уповноважити управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології підписати договір на умовах, згідно п.1 даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Стемковського.

 

322 О.І.Соколовський

Про погодження «Змін до Інвестиційної програми КП «Тернопільводоканал» на 2017 рік»

Розглянувши звернення Комунального підприємства «Тернопільводоканал», враховуючи Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012р. №630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» та Постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012р. №381 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити «Зміни до Інвестиційної програми КП «Тернопільводоканал» на 2017 рік» погодженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 01.02.2017р. № 72 «Про погодження «Інвестиційної програми комунального підприємства «Тернопільводоканал» на 2017 рік» (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

323 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

З нагоди проведення «Днів Європи» у м. Тернополі, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення громадської організації «Перша Леді», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити громадській організації «Перша Леді» проведення фестивалю «Хмільний кухоль» 19 – 21 травня 2017 року в парку ім. Т.Г.Шевченка.

2.Учасникам фестивалю здійснювати торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності у сфері торгівлі.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток на в’їзд на територію парку ім. Т.Г.Шевченка суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати торгівлю.

4.Громадській організації «Перша Леді» укласти з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя» договори:

- щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів;

- щодо забезпечення та розрахунку за використану електроенергію об’єктами торгівлі.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення фестивалю.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.

 

324 Б.В.Ясеновський

Про проведення фестивалю

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя», рішення міської ради від 15.11.2011р. №6/5/11 «Про надання повноважень», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Погодити комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» проведення фестивалю «Фон Вакано Крафт Фест» 13 – 14 травня 2017 року в парку «Топільче» на території Козацького острову.

2.Учасникам фестивалю торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами здійснювати згідно дозвільних документів, що є підставою для провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності в сфері торгівлі.

3.Управлінню торгівлі, побуту та захисту прав споживачів забезпечити видачу перепусток суб’єктам господарювання, які будуть здійснювати торгівлю, на в’їзд на територію парку «Топільче».

4.Комунальному підприємству «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя» укласти договори:

- щодо забезпечення дотримання Правил благоустрою м. Тернополя, організацію належного санітарно-технічного утримання території проведення фестивалю та вивезення твердих побутових відходів, дотримання правил протипожежної безпеки та санітарних правил, встановлення біо-туалетів з комунальним підприємством «Об’єднання парків культури та відпочинку м. Тернополя»;

- щодо постачання електроенергії з Тернопільським міським РЕМ.

5.Тернопільському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області та управлінню муніципальної поліції в межах наданих повноважень забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та рішень міської ради під час проведення фестивалю.

6.Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича, Л.О.Бицюру.

 

325 В.І.Сулима

Про надання громадянам грошової та адресної безготівкової допомоги

Розглянувши протокол засідання комісії по розгляду заяв громадян про надання грошової та адресної безготівкової допомоги від 28.04.2017 № 6, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати грошову допомогу 658 громадянинам на загальну суму 346200 (триста сорок шість тисяч двісті) гривень, згідно з додатком 1 (додається).

2.Надати грошову допомогу 19 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеранам Головного управління національної поліції в Тернопільській області, яким надається грошова допомога по 200 гривень кожному на загальну суму 3800 (три тисячі вісімсот) гривень, згідно з додатком 2 (додається).

3.Надати адресну безготівкову допомогу 8 громадянам в розмірі 50% відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання, згідно з додатком 3 (додається).

4.Підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг провести перерахунок адресної безготівкової допомоги 3 громадянам у зв’язку з отриманням житлових субсидій за відповідний період, згідно з додатком 4 (додається).

 

326 О.І.Соколовський

Про затвердження титульного списку капітального ремонту-влаштування додаткового освітлення пішохідних переходів на 2017 рік в м. Тернополі

Додаток викладено в новій редакції відповідно до рішення ВК від 6.12.2017р. №913

З метою виконання робіт з капітального ремонту-влаштування додаткового освітлення пішохідних переходів в м. Тернополі у 2017 році за рахунок видатків спеціального фонду міського бюджету по КПКВК 4016060 «Благоустрій міст, сіл, селищ», враховуючи рішення міської ради від 20.12.2016р. № 7/13/21 «Про бюджет міста Тернополя на 2017 рік», від 16.12.2016р. № 7/13/11 «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Тернополя на 2017-2018 роки» та керуючись статтями 30, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити титульний список капітального ремонту-влаштування додаткового освітлення пішохідних переходів на 2017 рік в м. Тернополі, згідно з додатком (додається).

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.

 

327 І.Г. Мединський

Про проведення конкурсу

Враховуючи звернення оператора паркування Мисенка М.М. від 18.04.2017р., з метою належної організації паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування в м. Тернополі, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, рішенням міської ради від 16.06.2016 року №7/9/8 «Про внесення змін в рішення міської ради від 30.06.2015р. №63/60/27 «Про місцеві податки і збори», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Провести конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі на майданчиках для платного паркування на вул. Живова, Патріарха Мстислава, 15 Квітня, Микулинецькій, Коперника.

2.Управлінню транспорту, комунікацій та зв'язку забезпечити підготовку необхідних документів для проведення конкурсу, вказаному в п.1 даного рішення.

3.Внести зміни в другий абзац п.2.3 розділу 2 додатку до рішення виконавчого комітету від 13.06.2012р. №978 та викласти його в наступній редакції: «До складу конкурсного комітету входять представники організатора, а також (за їх згодою) представники управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Тернопільській області, управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області, представник громадської організації, депутати Тернопільської міської ради.».

4.Затвердити об’єкт конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі згідно з додатком (додається).

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

328 І.Г. Мединський

Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 №1342, рішення міської ради від 16.06.2016 року №7/9/8 «Про внесення змін в рішення міської ради від 30.06.2015р. №63/60/27 «Про місцеві податки і збори», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Оголосити конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі згідно з додатком (додається).

2.Конкурсному комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі провести до 30 червня 2017 року конкурс з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку:

3.1.Спільно з відділом зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації опублікувати оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті міської ради.

3.2.Забезпечити прийом та зберігання конвертів з документами на участь в конкурсі з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в м. Тернополі.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.

 

miskrada_download
Рішення виконавчого комітету з додатками