Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

06.04.17

6 квітня 2017 225

Про перекриття руху транспорту на шляхопроводі через залізничну колію по вул. Замонастирська

З метою запобігання виникнення аварійних ситуацій спричинених незадовільним станом дорожнього покриття на шляхопроводі через залізничну колію по вул. Замонастирська, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити Тернопільському міському шляхово ремонтно – будівельному підприємству «Міськшляхрембуд»:

1.1. Для проведення робіт з влаштування асфальтобетонного покриття проїзної частини перекрити рух автотранспорту на шляхопроводі через залізничну колію по вул. Замонастирська 08.04.2017р. з 09.00 год. до 20.00 год.

1.2. Встановити дорожні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності Головного Управління національної поліції України в Тернопільській області.

2.Управлінню патрульної поліції в м. Тернополі забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.

3.Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку на час перекриття шляхопроводу внести зміни в маршрутну мережу громадського транспорту.

4.Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.