Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.01.2011 року № 39 «Про затвердження складу конкурсного комітету»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про міський електричний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 р. N176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 3 грудня 2008 р. N 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», враховуючи кадрові зміни складу конкурсного комітету та з метою забезпечення належної організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Тернопільської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 19.01.2011 року №39 «Про затвердження складу конкурсного комітету» та викласти додаток до нього в новій редакції згідно з додатком (додається).
2.Уповноважити управління транспорту, комунікацій та зв’язку здійснювати реалізацію повноважень щодо встановлення (корегування) тарифів для перевізника КП «Тернопільелектротранснас» на перевезення пасажирів електричним транспортом в м.Тернополі.
3.Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 02.05.2019р. №420 «Про тарифи на перевезення пасажирів електричним транспортом в м.Тернополі».
4.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.