Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про часткове перекриття руху транспорту

Розглянувши звернення Комунального підприємства теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго» щодо виконання проекту «Реконструкція теплової мережі - заміна магістральних трубопроводів до ЦТП та бойлерних на вул. Л. Українки, Протасевича, Київська» в м. Тернополі, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ :
1. Дозволити Комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільміськтеплокомуненерго»:
1.1. частково перекрити рух автотранспорту на вулицях Л. Українки, Протасевича, Київська відповідно до наданого графіку перекриття для проведення робіт з реконструкції теплової мережі згідно додатку додається.
1.2. Встановити дорожні знаки згідно схем організації дорожнього руху.
2. Управлінню патрульної поліції в Тернопільській області ДПП забезпечити нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт.
3. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Стемковського В.В.