Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання повноважень

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету міністрів України від 18.02.1997р. «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи Положення про управління транспорту, комунікацій та зв'язку, затвердженого рішенням міської ради від 22.02.2019р. №7/32/27«Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 05.01.2011р. №6/4/51 «Про затвердження положень про виконавчі органи міської ради», з метою забезпечення належного функціонування міського громадського транспорту загального користування, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Уповноважити управління транспорту, комунікацій та зв'язку здійснювати реалізацію повноважень щодо встановлення (коригування) тарифів для перевізників на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м.Тернополі.
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 02.05.2019р. №419 «Про тарифи на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м.Тернополі».
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Є.Дідича.