Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про надання в оренду нежитлового приміщення Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов

Керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 20.06.2011 року № 6/9/14 «Про удосконалення порядку оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Тернополя», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Надати в оренду нежитлове приміщення громадській організації «Центр фізичного розвитку «Бастіон» , згідно з додатком (додається).
2. Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 29з поглибленим вивченням іноземних мов в 15-денний термін укласти договір оренди на вказане в додатку приміщення.
3. Зобов’язати орендаря звернутися в КП «Земельно-кадастрове бюро» для отримання довідки про грошову оцінку земельної ділянки та довідки-розрахунку місячного розміру плати за землю.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів ради Бицюру Л.О.