Тернопільська міська рада інформує

  • Video
    Тернопільська міська рада інформує

Про затвердження протоколу засідання конкурсного комітету

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», Постановами Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту" та від 03.12.2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", для забезпечення належного рівня пасажирських перевезень, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Затвердити протокол засідання конкурсного комітету з визначення перевізників пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в Тернопільській міській територіальній громаді від 09.07.2019 року, (додається).
2. Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, протягом десяти календарних днів після затвердження протоколу засідання конкурсного комітету, укласти із переможцем конкурсу з визначення перевізників пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування в Тернопільській міській територіальній громаді - ТОВ "Терн Транс Сервіс", договір з організації перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Тернопільської міської територіальної громади, терміном на п'ять років, який вступає в дію з моменту підписання.
3. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації опублікувати дане рішення та протокол засідання конкурсного комітету на офіційному веб-сайті міської ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дідича В.Є.